Anna Ortman wzmacnia dział Social Media INSIGNII

Anna Ortman w roli Social Media Specialist odpowiada za budowanie strategii komunikacyjnych, planowanie oraz egzekucję działań w mediach społecznościowych.

Kolejna, świetna osoba dołączyła do naszego zespołu – Ania, czyli istny wulkan pozytywnej energii i specjalistka wysokiej próby w jednym.

Anna Ortman_Insignia

Z branżą związana jest od 2007 roku. Prowadziła działania z zakresu marketingu i public relations głównie dla branży fashion. Odpowiadała za wizerunek firm takich jak: PANDORA Polska, MODO Domy Mody, VENEZIA, UNISONO, KUBENZ, Warsaw Fashion Street, Cracow Fashion Week i mieszkaniowi.pl. Współpracowała także z najbardziej znanymi na polskim rynku projektantami: Łukaszem Jemiołem oraz duetem Paprocki&Brzozowski.

Obecnie jako specjalistka do spraw mediów społecznościowych w agencji interaktywnej INSIGNIA zajmuje się działaniami dla klientów z branży FMCG oraz RTV i AGD. Wychodzi z założenia, że dobry marketingowiec potrafi wyzwolić kreatywność na każdej płaszczyźnie i w każdej branży, a przede wszystkim przełożyć swoje działania na wyraźne efekty sprzedażowe.