Boschmeni w kampanii „Supermoc w Twoim domu”

„Supermoc w Twoim domu” to kampania, której celem jest promocja odkurzaczy linii ProPower charakteryzujących się wyjątkową mocą 2500 W. W ramach prowadzonych działań realizujemy koncepcję, której bohaterami są, stworzone na potrzeby kampanii, zabawne rodziny „Boschmenów”.

Na potrzeby akcji promocyjnej odkurzaczy Bosch ProPower agencja INSIGNIA przygotowała krótkie filmy reklamowo – viralowe pt. „Z kamerą u Boschmenów”. Kim są Boschmeni? To ludzie, którzy znają sprawdzone sposoby na domowe porządki. Rodzina tradycyjnych Górali , nowoczesnych Artystów oraz Boschmenów z Wielkiego Miasta opowiada, jak w wiosennych porządkach pomaga im odkurzacz Bosch ProPower.

Kampania internetowa, obok filmów, obejmuje także działania w mediach społecznościowych. W ramach akcji realizowany jest również konkurs, w którym można wygrać 5 000 zł oraz odkurzacze Bosch ProPower. W konkursie, dzięki specjalnej aplikacji, internauci będą mogli stworzyć swoją własną wersję filmów i rodzinę Boschmenów. Aplikacja „Wielkie porządki u Boschmenów” korzysta z najlepszych wzorców animacji „wycinankowej”, oddając hołd klasykom gatunku. Dzięki tej kampanii chcemy w humorystyczny sposób zachęcić mężczyzn do zaangażowania się w domowe porządki. To właśnie dzięki naszym urządzeniom każdy mężczyzna w polskim domu może stać się Boschmenem.

Więcej informacji:
www.odkurzacze-bosch.pl/boschmeni
www.facebook.com/BoschHomePolska

Filmy: