Dokładnie Taki Smak? Dokładnie Takie Święta

Dla marki Kamis przygotowaliśmy dokładnie taką kampanię o jakiej marzyliśmy, opowiadającą o dokładnie takich światach jakie lubimy. Sprawdźcie sami, czy wyszło nam dokładnie tak, jak należy.

Badania dostarczone przez Klienta niezbicie dowiodły, że Polacy chcą, aby święta były dokładnie takie jak…w zeszłym roku. I wcześniejszym. Czyli dokładnie takie, jak zawsze. Bo po co zmieniać to, co dobre? Święta Bożego Narodzenia dla wielu osób smakują podobnie. Jak ryba to karp, jak ciasto to piernik. Gdzieniegdzie jest kutia, gdzieniegdzie jest kompot z suszu. A wszystko to pyszne, bo doprawione do smaku przyprawami KAMIS.

Kamis

Dlatego w ramach działań stworzyliśmy key visual całej kampanii, zawierający jasny przekaz: Dokładnie Takie Święta musza mieć Dokładnie Taki Smak. Kolejnym etapem była jego adaptacja na materiały promocyjne, w tym POS, banery i posty w mediach społecznościowych. We współpracy z PAPAYA Films powstały również spoty reklamowe, które emitowane były w okresie przedświątecznym w internecie oraz w TV.

Spot TV 15’

Bumpery Internet

kamis
kamis

Jak podsumować tę, trwającą pół roku, owocną współpracę? Najlepiej słowami Klienta - Agnieszki Witczak, Senior Brand Manager Kamis H&S z McCORMICK Polska S.A.:

Pełen profesjonalizm, wypełniony po brzegi kreatywnymi pomysłami i świetną atmosferą, tak w kilku słowach można opisać współpracę z agencją Insignia podczas realizacji tej kampanii.

Nic dodać nic doprawić. Smacznego.