#TerazTy

Pokonuj własne bariery, przełamuj stereotypy i… bierz życie za rogi! Sprawdź, jak razem z Bankiem Pekao S.A. inspirujemy innych!

#TerazTy

Idea

Możesz wszystko!

Strach przed kompromitacją i obawa przed porażką to często powody, dla których ludzie porzucają swoje marzenia. Bank Pekao S.A. mówi „nie” takiej postawie i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Egzekucja

Akcja – motywacja!

Wizerunkowa i motywacyjna kampania #TerazTy wystartowała w kwietniu 2021 r. W jej pierwszej fazie to my szukaliśmy inspirujących bohaterów, później Internauci sami opisywali nam swoje historie w ramach zorganizowanej aktywacji. Zaangażowaliśmy zwykłych użytkowników, którzy stali się naturalnymi ambasadorami Banku Pekao S.A. Tak powstały filmy, opowiadające o ich (nieoczywistych) pasjach.

W ramach cyklu powstały 44 publikacje w SoMe, co wygenerowało 15 mln wyświetleń i 9 mln zasięgu. Stworzyliśmy 6 filmów, w których nasi bohaterowie opowiadali o swoich pasjach i o drodze do spełniania swoich marzeń. W grudniu nagraliśmy spot świąteczny, do którego oprócz dotychczasowych postaci zaangażowaliśmy również dzieci oraz koszykarzy z polskiej reprezentacji. Przekaz był jasny: „#TerazTy możesz być, kim tylko chcesz. Bierz życie za rogi. Nie tylko w święta”.