14 marca / INSIGNIA

„Godzina dla Ziemi” WWF

Zostaliśmy oficjalnym partnerem corocznej akcji na rzecz ochrony środowiska „Godzina dla Ziemi” WWF. Działania internetowe w ramach akcji wspieramy już od trzech lat, teraz uzyskaliśmy status oficjalnego partnera akcji Polsce.

W tym roku zajęliśmy się wdrożeniem nowego wizerunku akcji „Godzina dla Ziemi” WWF w sieci. Na potrzeby działań stworzyliśmy dedykowane rozwiązania dla serwisu internetowego WWF.pl, za pomocą których polscy internauci będą mogli w globalnej sieci udzielić swojego poparcia dla akcji.

Celem akcji jest propagowanie proekologicznych postaw oraz zachęcanie ludzi na całym świecie do wprowadzenia w swoim codziennym życiu drobnych zmian, które mają ogromne znaczenie dla stanu środowiska naszej planety. W tym roku, 31 marca o godzinie 20:30, mieszkańcy całego świata po raz szósty zostaną zaproszeni do zgaszenia światła. Akcja ma szerokie poparcie społeczne i cieszy się dużą popularnością. W Polsce tegoroczną „Godzinę dla Ziemi” wsparli m.in. Kinga Rusin, Gaba Kulka, Zakopower, Michał Piróg oraz Reni Jusis.

 

 

 


Skontaktuj się z nami

tomek_michalik
Tomasz Michalik
Business Development Director
[email protected]