INSIGNIA ponownie dla firmy Darco

1.DARKO_INSIGNIAKontynuujemy współpracę z firmą Darco, producentem stabilizatora wentylacji Stabiler. W ramach współpracy prowadzimy kampanię wizerunkowo-sprzedażową.

Czym jest Stabiler? To zwarte, trwałe urządzenie pozwalające na ograniczenie nadmiernego wypływu powietrza w wentylacji grawitacyjnej. Stabiler reguluje przepływ powietrza ustalając go na poziomie zgodnym z normą.

Jako eksperci od zadań specjalnych przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną produktu Stabiler. Na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie www.stabiler.pl/konkurs/ uruchomiliśmy konkurs, w którym co tydzień do wygrania jest 2000 zł. W specjalnej aplikacji internauci mogą zagrać w grę zręcznościową polegającą na zatrzymywaniu w domu uciekających pieniędzy związanych z kosztami ogrzewania i nieszczelnej wentylacji. Użytkownicy, którzy zdobędą określoną liczbę punktów w grze mogą odpowiedzieć na pytanie otwarte związane z ogrzewaniem i wentylacją, by zdobyć nagrodę główną. Ponadto na stronie produktu przygotowaliśmy kreator doboru Stabilera, który pomaga kupującym odpowiednio dobrać rodzaj i rozmiar produktu do swojego mieszkania.

Odpowiadamy za strategię oraz kreację kampanii, która obok stworzenia dedykowanej platformy promocyjnej www.stabiler.pl – obejmuje kampanię sprzedażową i wizerunkową w wybranych mediach wnętrzarskich i budowlanych. W serwisie muratordom.pl została stworzona sekcja przeznaczona na wyłączność dla produktu Stabiler, gdzie zamieszczane są artykuły, filmy, galerie zdjęć edukujące i informujące o produkcie.