Account Manager

Account Manager Miejsce pracy: Kraków

Insignia to doświadczona agencja kreatywna wyspecjalizowana w działaniach digital 360°. Dwa razy z rzędu „Agencja Marzeń” magazynu PRESS. Jedna z „Najbardziej znanych Agencji” wg badania Grand Check. „Faworyt Klientów” – dwa razy z rzędu wyróżnienie w kategorii „Agencja interaktywna roku” według Media & Marketing Polska. 

Realizujemy projekty dla największych marek w Polsce (Bosch, Siemens,  Kamis, Mars Polska czy Alior Bank) i obecnie poszukujemy osoby do działu Client Service na stanowisko Account Manager.
  
Nasze oczekiwania?

Szukamy osoby, która z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi i lubi szybkie tempo pracy. Na co dzień będziesz odpowiadać za rozwój projektów, dlatego musisz posiadać dużą motywację do działania. Ważnym elementem Twojej pracy będzie oczywiście budowanie relacji z klientami.

Czego wymagamy?

 • Minimum 3-letniego doświadczenie na stanowisku account manager lub bardzo dużego doświadczenia projektowego, zdobytego w agencji interaktywnej lub reklamowej,
 • Bardzo dobrej znajomości digital marketingu,
 • Umiejętności budowania świetnych relacji z klientami i z zespołem agencyjnym,
 • Pełnej samodzielności w prowadzeniu projektów,
 • Bardzo wysokiej motywacji i drive’u do pracy,
 • Wysokiego poziomu kultury osobistej. 

Co oferujemy?

 1. Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
 2. Stabilne zatrudnienie,
 3. Ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy,
 4. Wewnętrzne programy rozwojowe, konferencje i szkolenia branżowe,
 5. Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej,
 6. Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy dla pracowników i ich rodzin) oraz piłkarzyki, PlayStation i inne atrakcje w chill roomie.
 7. Pracę ze zgranym, młodym Zespołem.