„Marketing kontra koronawirus” – nasi stratedzy wysuwają koronne hipotezy podczas Akademii Marketingu [ZAPIS WIDEO]

Eksperci naszej agencji, Sylwester Wrona, Chief Operating Officer oraz Szymon Krzysiak, Senior Strategy Planner, poprowadzili webinar w ramach cyklu Akademia Marketingu. Stratedzy Insignia wzięli na tapet spekulacje na temat świata postkoronawirusowego.

Przedstawiciele Insignia sprawdzili badania dotyczące tworzenia scenariuszy nowej rzeczywistości, sondujące nastroje społeczne i próbujące przewidzieć zachowania konsumentów po pandemii oraz nakreślające wizje rozwoju gospodarki. Analizując na bieżąco statystyki, raporty, przeglądy, podczas transmitowanego na żywo webinaru przedstawili zebrane hipotezy strategiczne, w odniesieniu do branży marketingu. Nakreślili także możliwe scenariusze powrotu do normalności.

Przygotowanie tego wystąpienia, stanowiło dla mnie jedno z największych wyzwań zawodowych w trakcie kilkuletniej pracy w agencji. Dotychczas tworząc prelekcje jako strateg, opierałem się o twarde wnioski z badań, analiz, trendów. W tym wypadku musiałem wcielić się w rolę futurologa, który zobaczy na świat zupełnie z nowej perspektywy. Było to coś dla mnie nieznanego dotychczas, ale bardzo ekscytującego – mówi Szymon Krzysiak, Senior Strategy Planner w Insignia.

W trakcie webinaru Wrona oraz Krzysiak zdradzili czym są: paradoks izolacjonizmu, homing, śmierć ideologizacji czy pragmatyzacja rzeczywistości. Przedstawiono także przykłady, jak marki przechodzą ze świata offline do online’u, jak zmieniają się media, jakie scenariusze zmian społecznych zapowiadają badacze oraz czym jest matryca postkoronawirusowa.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru „MARKETING konta KORONAWIRUS – koronne hipotezy strategiczne” oraz sprawdzenia innych webinarów z cyklu Akademii Marketingu – TUTAJ

A już 28 maja o 10:00 nasz duet zaprasza na kolejny webinar w ramach cyklu Akademii Marketingu. Stratedzy Insignia zapraszają na spotkanie „Kto, kogo i czym karmi? Marketing kulinarny przed, w trakcie i po pandemii”. Rejestracja na wydarzenie TUTAJ.

News

12 maja 2020

Zuzanna Motaska

Zuzanna Motaska

Social Media Specialist

5 maja 2020

Patrycja Gajewska

Patrycja Gajewska

Social Media Specialist