„Marketing kontra koronawirus” – nasi stratedzy wysuwają koronne hipotezy podczas Akademii Marketingu [ZAPIS WIDEO]

Eksperci naszej agencji, Sylwester Wrona, Chief Operating Officer oraz Szymon Krzysiak, Senior Strategy Planner, poprowadzili webinar w ramach cyklu Akademia Marketingu. Stratedzy Insignia na tapetę wzięli spekulacje na temat świata postkoronawirusowego.

Przedstawiciele Insignia sprawdzili badania dotyczące tworzenia scenariuszy nowej rzeczywistości, sondujące nastroje społeczne i próbujące przewidzieć zachowania konsumentów po pandemii oraz nakreślające wizje rozwoju gospodarki. Analizując na bieżąco statystyki, raporty, przeglądy, podczas transmitowanego na żywo webinaru przedstawili zebrane hipotezy strategiczne, w odniesieniu do branży marketingu. Nakreślili także możliwe scenariusze powrotu do normalności.

Przygotowanie tego wystąpienia, stanowiło dla mnie jedno z największych wyzwań zawodowych w trakcie kilkuletniej pracy w agencji. Dotychczas tworząc prelekcje jako strateg, opierałem się o twarde wnioski z badań, analiz, trendów. W tym wypadku musiałem wcielić się w rolę futurologa, który zobaczy na świat zupełnie z nowej perspektywy. Było to coś dla mnie nieznanego dotychczas, ale bardzo ekscytującego – mówi Szymon Krzysiak, Senior Strategy Planner w Insignia.

W trakcie webinaru Wrona oraz Krzysiak zdradzili czym są: paradoks izolacjonizmu, homing, śmierć ideologizacji czy pragmatyzacja rzeczywistości. Przedstawiono także przykłady, jak marki przechodzą ze świata offline do online’u, jak zmieniają się media , jakie scenariusze zmian społecznych zapowiadają badacze oraz czym jest matryca postkoronawirusowa.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru „MARKETING konta KORONAWIRUS – koronne hipotezy strategiczne” oraz sprawdzenia innych webinarów z cyklu Akademii Marketingu – TUTAJ

A już 28 maja o 10:00 nasz duet zaprasza na kolejny webinar w ramach cyklu Akademii Marketingu. Stratedzy Insignia zapraszają na spotkanie „Kto, kogo i czym karmi? Marketing kulinarny przed, w trakcie i po pandemii”. Rejestracja na wydarzenie TUTAJ.

News

12 maja 2020

Zuzanna Motaska

Zuzanna Motaska

Social Media Specialist

5 maja 2020

Patrycja Gajewska

Patrycja Gajewska

Social Media Specialist