MaxxiMUM możliwości – blogerzy w akcji!

MaxxiMumKolejny raz postawiliśmy na blogerów. Tym razem marka Bosch angażuje ich do promowania robotów kuchennych MaxxiMUM wraz z zestawem akcesoriów „Pasta Passion”, „Veggie Love”, „VitalEmotion” oraz „Tasty Moments 5w1”. INSIGNIA jest inicjatorem koncepcji i realizatorem działań w internecie.

Inspirując się wielkim sukcesem Ice Bucket Challenge, postanowiliśmy rzucić kulinarne wyzwanie blogerom. Pierwszy z nich ma za zadanie przygotować danie z wykorzystaniem robota kuchennego MaxxiMUM i pakietu akcesoriów, a następnie rzucić wyzwanie kolejnemu blogerowi, przesyłając mu przygotowane przez siebie danie.

W akcję zaangażowało się 5 blogerów:
• Dorota Kamińska – Dorota.in – www.dorota.in
• Joanna Moroch – Kulinarne Szaleństwa Margarytki – margarytka.blogspot.com
• Dorota Wdowińska-Rozbicka – Dorota Smakuje – www.smakuje.blox.pl
• Marta Wierzbicka – Lubię Szpinak www.lubieszpinak.blogspot.com
• Tomasz Lach – www.zajadam.pl
Pierwsze wyzwanie zostało już podjęte.

Angażujemy do akcji społeczność: ostatni bloger rzuca wyzwanie fanom marki Bosch na Facebooku. Uruchomiona została też specjalna aplikacja, która na podstawie krótkiego testu pozwala indywidualnie dobrać najbardziej dopasowany do preferencji użytkownika robot MaxxiMUM. Każdego tygodnia aż do zakończenia akcji internauci będą mogli wygrać robot wraz z zestawem akcesoriów. Wystarczy wypełnić test i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego przygotowanie posiłków sprawia Ci radość?”

Kampania „MaxxiMUM możliwości” obejmuje także działania w mediach kulinarnych, kobiecych, lifestyle’owych w prasie oraz w internecie: kampania CPC na wp.pl, Facebooku i GDN, kampania rich media w pakiecie Agora oraz działania w sekcji specjalnej wp.pl.
Powstał spot promocyjny robota MaxxiMUM 5. Akcję uzupełniają materiały POS.

Marka Bosch prowadzi równolegle promocję konsumencką, w ramach której konsument ma 30 dni na wypróbowanie robotów i zwrot sprzętu w przypadku nie spełnienia oczekiwań. Więcej informacji na www.bosch-home.pl.

MaxxiMUM_Bosch3

MaxxiMUM_Bosch1