Motiveo na International Venture Day w Madrycie

Nasz autorski projekt, skierowany do sektora MŚP, zakwalifikował się do finału konferencji Venture Day w Madrycie. Konferencja przeznaczona była dla inwestorów z całej Europy i prezentowane są na niej najbardziej obiecujące startupy, które po przejściu eliminacji zakwalifikowały się do finału.

Venture Day był zorganizowany w ramach IE Ventrure Lab czyli programu Venture Lab uczelni International Excellence (www.ie.edu).
Studenci MBA IE pracowali z nami przez pół roku nad strategią wejścia Motiveo na rynki europejskie i amerykański. Po pół roku starań trafiliśmy do finału a podczas wyjątkowego eventu mieliśmy wystąpienie przed inwestorami z całej Europy. Poszukujemy inwestorów, którzy uwierzą
w naszą strategię i wizję, a następnie zainwestują w dalszy rozwój Motiveo.
– komentuje Tomasz Michalik, inicjator i twórca systemu Motiveo.pl.

Zobaczcie naszą Venture Day Prez 🙂 

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. E-platforma przeznaczona jest dla małych
i średnich przedsiębiorstw. System został skonstruowany tak, aby przynosić wymierne korzyści zarówno przedsiębiorcy (wzrost sprzedaży), jak i handlowcom (przejrzysty system premiowy). System działa w systemie SaaS. Wszystkie dane umieszczone są w chmurze obliczeniowej. Dopełnieniem kompleksowych rozwiązań przygotowanych przez zespół Motiveo, jest aplikacja mobilna na smartfony i tablety dla przedsiębiorców i handlowców. Więcej na www.motiveo.pl i na www.facebook.com/motiveo.

venture3
Venture5