05 maja / INSIGNIA

Orsalit® plus smektyn

ORSALIT® plus smektyn to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który umożliwia uzupełnienie bieżących strat wody i elektrolitów zarówno u dzieci i niemowląt, jak i u osób dorosłych.

Kampania zakłada edukację o postępowaniu w trakcie biegunki, budowanie świadomości produktu na polskim rynku oraz jego unikatowości. To jedyny taki środek na rynku o podwójnym działaniu, gdyż dzięki obecności DPN w jego składnie nawadnia, z kolei smektyn hamuje biegunkę.

Strategia naszych działań obejmuje współpracę z blogosferą, stworzenie poradnika, będącego kompendium wiedzy o postępowaniu w czasie biegunki, spotów reklamowych oraz mocnego wsparcia mediowego.

Zdrowe podejście

W ramach kampanii stworzyliśmy film o potencjale viralowym z ekspertem Orsalitu® plus smektyn (w tej roli kilkuletni chłopiec) oraz innymi dziećmi. Humorystyczny wydźwięk filmów zapewniają oryginalne wypowiedzi dzieci na temat tego, jak radzą sobie z bólem brzucha, co go powoduje i jak zaprzestać biegunce. Wykorzystaliśmy konwencję zabawy dziecięcej, żeby lepiej poznać perspektywę dziecka, a więc osoby, która najczęściej ma dolegliwości związane z biegunką.

Landing Page

Ponadto, stworzyliśmy landing page www.nawadniaihamuje.orsalit.pl, na którym znajdują się nie tylko podstawowe informacje na temat samego produktu, ale również praktyczny poradnik dla rodziców oraz spoty reklamowe, dostępne również w sieci. Nad jego merytoryką  czuwa wspomniany już ekspert Orsalitu® plus smektyn.

orsalit1Wsparcie blogosfery oraz poradnik

Do kampanii zaangażowaliśmy blogerów parentingowych, którzy współtworzyli poradnik dla rodziców, będący kompendium wiedzy oraz porad związanych z biegunką u dzieci. Do działań zaprosiliśmy autorki blogów: Szczęśliva. Oczekując, Mum and the City, Kinderki, a także Matka Wariatka.

W e-booku znaleźć można informacje na temat tego, jakie są najważniejsze objawy biegunki u dzieci, jakie są symptomy i zagrożenia odwodnienia u dziecka, jak sobie radzić z biegunką, a także jak powinna wyglądać dieta podczas biegunki. Nad konsultacją naukową poradnika dostępnego na stronie www.nawadniaihamuje.orsalit.pl czuwała dr n. med Kinga Kowalska-Duplaga.

orsali2

wpis z bloga oczekujac.pl
wpis z bloga oczekujac.pl
wpis z bloga oczekujac.pl
wpis z bloga oczekujac.pl
wpis z bloga kinderki.eu
wpis z bloga kinderki.eu

Nie tylko dla rodziców

Dla dzieci przygotowaliśmy prosty, ale jednocześnie angażujący konkurs, w którym mogą pokazać swoją kreatywność oraz pomysłowość. Zadanie konkursowe pojawiło się na blogach współpracujących z nami blogerek, a zadanie polegało na narysowaniu „potworka” w brzuszku każdego, cierpiącego na biegunkę.

źródło: matkawariatka.pl
źródło: matkawariatka.pl
źródło: szczesliva.pl
źródło: szczesliva.pl

 

 

 

 


Skontaktuj się z nami

tomek_michalik
Tomasz Michalik
Business Development Director
[email protected]