Pełną parą naprzód

Wystartowała kolejna kampania dla marki Bosch –  tym razem wspierająca sprzedaż kompaktowych generatorów pary. Będzie trwać do 31 sierpnia. INSIGNIA odpowiada za przygotowanie kampanii i zakup mediów.

Kompaktowe generatory pary

Linia generatorów pary do prasowania marki Bosch gwarantuje komfort i wygodę prasowania dzięki nowoczesnym funkcjom: MotorSteam – wbudowany kompaktowy silnik generuje stale duże ilości pary, ułatwiając i przyspieszając prasowanie; SensorSteam – żelazko grzeje i produkuje parę jedynie podczas kontaktu z dłonią; i-Temp Advanced – optymalna temperatura dla wszystkich rodzajów tkanin; 4AntiCalc – automatyczne odkamienianie; AntiShine – ochrona dla ciemnych i delikatnych tkanin; Steam on Demand – ciągły, silny strumień pary wytwarzany tak długo, jak długo wciśnięty jest przycisk aktywujący parę, który znajduje się pod uchwytem żelazka.

Realizujemy intensywną kampanię w internecie. Obejmuje: działania w modelach efektywnościowych na największych polskich portalach horyzontalnych: onet, wp i gazeta.pl, na porównywarkach cenowych oraz w serwisach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Uruchomiliśmy także kampanię w Google Adwords oraz reklamę wideo na YouTube.

Pelna para na przod_INSIGNIA