Twoja równowaga w nowej odsłonie

Zrealizowaliśmy nową odsłonę portalu brandedcontentowego www.twojarownowaga.pl dla marki Jurajska.

Platforma branded content

Platforma branded contentowa www.twojarownowaga.pl stanowi centrum komunikacji dla marki Jurajska i wpisuje się w długofalową strategię, opartą o koncepcję work-life ballance i znajdywanie równowagi między sferami życia: fizyczną, psychiczną i społeczną.
Portal powstał w ubiegłym roku i został podzielony na cztery główne filary odpowiedzialne za zachowanie życiowej harmonii: relacje, praca, samorealizacja i organizm, w których Jurajska podpowiada, jak odnaleźć spokój między szybkim tempem życia, nawałem pracy i obowiązkami domowymi.
Przygotowaliśmy nową odsłonę serwisu, inspirując się najnowszymi trendami. Layout portalu wpisuje się w stylistykę portali lifestyle’owych. Jego nowoczesny i bardzo atrakcyjny kafelkowy układ umożliwia lepszą prezentację treści tekstowych oraz video. Ponadto, strona jest oparta na strukturze typu „one-page”, dzięki czemu użytkownik może poruszać się po niej za pomocą przesuwania myszki bądź przesuwania dłonią po ekranie smartfona bądź tabletu.

Video content

Portal został poszerzony o dział „filmy”, co związane jest z wdrażaniem przez markę Jurajska działań video contentowych. Do końca czerwca w sobotnim wydaniu „Pytania na Śniadanie” Karolina Malinowska prowadzi serię ekskluzywnych wywiadów z dziesięcioma gwiazdami kina, muzyki, sportu i mediów. Gwiazdy przez pryzmat swoich historii będą pokazywać jak radzą sobie z odnajdywaniem balansu między życiem prywatnym i zawodowym. Wywiady emitowane w TVP mają charakter teaseru do pełnych wywiadów, które można oglądnąć na kanale „Twoja Równowaga” na YouTube. W rozmowach o równowadze wzięli udział m.in. Jakub Wesołowski, Anna Cieślak i Maciej Musiał.

Twoja rownowaga_1

 

Twoja rownowaga_3