Akademia Smaku Bosch w parze ze zdrowiem

Trzecie spotkanie Bosch Akademia Smaku już za nami! Tym razem, warsztaty kulinarne dla pasjonatów gotowania z wykorzystaniem robotów kuchennych Bosch, odbyły się pod hasłem „Kuchnia w parze ze zdrowiem”. Co kryje się pod tym credo, uświadomiła uczestnikom Pani Ewa Sypnik-Pogorzelska – ekspertka w dziedzinie odżywiania i dietetyk z pasją. W roli mistrza ceremonii, a więc szefa kuchni wystąpił Tomasz Szymański, doradca kulinarny Bonduelle i specjalista w dziedzinie kuchni włoskiej i francuskiej.

Uczestnicy comiesięcznych warsztatów Bosch Akademii Smaku wiedzą jak celebrować smak. Tym razem wybraliśmy się w podróż w głąb Azji, by uczcić naturalny smak warzyw wydobyty dzięki najzdrowszej metodzie obróbki termicznej – na parze. Uczestnicy spotkania, pośród których nie zabrakło dziennikarzy, blogerów z pasją oraz laureatów konkursu Bosch Home Polska, badali orientalne smaki dań, by zdobytą wiedzą olśnić na domowych przyjęciach rodzinę i gości. Obalenie mitu, iż potrawy zdrowe wykluczają wyrazisty i wyrafinowany smak zawdzięczamy Tomaszowi Szymańskiemu – cenionemu wirtuozowi kuchennych voyarzy, który doskonale wie, jak przyprawić codzienność szczyptą inspiracji. Spotkanie w Centrum Domowych Inspiracji uświetniła swoją obecnością także Ewa Sypnik-Pogorzelska, która zaraziła uczestników przekonaniem, że zdrowe żywienie to przede wszystkim stan umysłu! Kulinarna wędrówka w głąb inspiracji nie byłaby możliwa bez robotów kuchennych Bosch, umożliwiających obróbkę termiczną przygotowanych artykułów bez utraty cennych witamin i mikroelementów.

Jeśli jesteś zainteresowany unikalnymi, autorskimi przepisami oraz wiedzą, którą podzielili się z nami eksperci podczas ostatniego spotkania w Centrum Domowych inspiracji, wystarczy ściągnąć e-magazyn, który przygotowaliśmy dla Ciebie. Znajdziesz go na stronie www.akademiasmakuonline.pl.

Akademia Smaku jest organizowana przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego (Bosch i Siemens). Partnerami Bosch Akademii Smaku są Frisco.pl, Kupiec oraz Bonduelle.

1

8

10

7

6

5

4