Mokate Cafe Racer

Kawa ziarnista Mokate to moc aromatu i najwyższa jakość doznań, których ambasadorem został Bogusław Linda. Naszym zadaniem było w wysmakowany sposób podać tę współpracę odbiorcom kampanii i przedstawić ofertę kaw ziarnistych Mokate.

Mokate

Idea

Kreując spot telewizyjny, skupiliśmy się na umiejętnym zrównoważeniu ról ambasadora marki oraz bohatera komunikacji - kawy ziarnistej. Stworzyliśmy historię, która dzieje się w świecie planu zdjęciowego, czyli naturalnym środowisku Bogusława Lindy. Bohater pragnie napić się aromatycznej kawy przed nocnymi zdjęciami. W wykreowanej sytuacji towarzyszy mu młody barista, serwujący uczestnikom planu kawę Mokate. Ich interakcję pokazujemy w charakterystycznym, inspirowanym twórczością reżysera Wesa Andersona stylu, który na potrzeby naszej realizacji zinterpretował ceniony, polski reżyser - Tadeusz Śliwa.

Egzekucja

Spot wyprodukowaliśmy we współpracy z obsypanym laurami domem produkcyjnym Papaya Films, który doskonale zaadresował wyzwania postawione zarówno w scenariuszu reklamy, jak i w kontekście restrykcji sanitarnych dla realizacji tego kalibru. By nasza historia wybrzmiała w prawdziwie filmowy sposób, zadbaliśmy precyzyjnie o każdy szczegół - od castingu, oświetlenia, po lokację oraz elementy scenografii, których spójność zagwarantowała nam założony, filmowy efekt finałowy. Zapraszamy do obejrzenia making-off’u, który doskonale pokazuje nasz styl pracy nad reklamami telewizyjnymi, ale też produkcjami digitalowymi.