INSIGNIA w „Kuchni marzeń” z markami Cif i Bosch

„Kuchnia marzeń” to kontynuacja rozpoczętej w 2012 roku kampanii, w której agencja INSIGNIA zainicjowała współpracę liderów światowego rynku – marki Bosch, oraz marki Cif.

Przygotowaliśmy długofalową koncepcję strategiczną i kreację oraz jest odpowiedzialna za egzekucję działań akcji „Kuchnia marzeń”. Marki Cif i Bosch występują wspólnie jako eksperci od nowoczesnych powierzchni. W efekcie powstała synergia działań dwóch, idealnie uzupełniających się produktów. Działania obejmują akcję od maja do lipca 2013 roku.

Akcja promocyjna ma przekonać konsumentów, że marki Bosch i Cif są ekspertami w swoich dziedzinach i tym samym reprezentują najwyższą jakość i innowacyjność. Idea współpracy jest więc oparta na komplementarnych cechach marek obu produktów: wysokiej jakości, nowoczesności, funkcjonalności, eksperckości i prestiżu sprzętu AGD oraz mleczek i spray’ów czyszczących. Strategia zakłada wzajemne wzmacnianie swojego wizerunku przez marki Bosch i Cif.

Idea kampanii bazuje na trzech podstawowych elementach: loterii, konkursie oraz działaniach w mediach społecznościowych. Loteria dostępna jest dla każdego, kto kupi dowolny środek czyszczący Cif i zarejestruje swój paragon w serwisie www.kupiwygraj.pl. W loterii do wygrania jest łącznie 1200 nagród drobnego sprzętu AGD marki Bosch. Użytkownicy, którzy wzięli udział w loterii mogą wziąć udział także w konkursie, udzielając odpowiedzi na pytania quizowe oraz pytanie otwarte. Konkurs, dzięki pytaniom quizowym, dotyczącym produktów Cif i Bosch, ma także wymiar edukacyjno-informacyjny. W konkursowej puli nagród znajdują się trzy kuchnie marzeń marki Bosch.

INSIGNIA dpowiada za strategię oraz kreację kampanii, która – obok stworzenia dedykowanej platformy promocyjnej www.kupiwygraj.pl – obejmuje promocję w Internecie, wsparcie ATL: tagon do spotu TV i materiały POS, działania na Facebooku. Organizatorem loterii i konkursu jest IQ Marketing.

 

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie:

http://kupiwygraj.pl/

https://www.facebook.com/ZawszePiekneZakonczenie