INSIGNIA wyróżniona przez Media & Marketing Polska

W raporcie specjalnym Agencje Interaktywne, przygotowanym przez Media & Marketing Polska, nasza firma została wyróżniona i określona mianem „biznesowego sukcesu”.

Nagroda ta jest potwierdzeniem bardzo dobrych opinii klientów agencji, którzy przyznawali nam wysokie oceny w wielu kategoriach. Klienci docenili nas m.in. za znajomość kategorii produktowej i jej sytuacji rynkowej, rozumienie briefu, dobrą strategię, badania i analizy.

Mimo kryzysu, optymalizowania budżetów po stronie klientów i ogólnie trudnej sytuacji rynkowej INSIGNIA ma za sobą bardzo dobry rok. W stosunku do roku 2012 zwiększyliśmy zatrudnienie aż o 10 osób, co wiąże się z rozwojem kompetencji i business unitów w ramach struktur agencji.

Jak mówi Robert Wieja, prezes zarządu w naszej agencji, pozyskanie dużych projektów IT, nowych klientów do stałej obsługi (Jurajska, Bonduelle), a także obsługa klientów, którzy współpracują z firmą już od kilku lat wpłynęło na wypracowanie zeszłorocznego sukcesu. – Szybki rozwój agencji na przestrzeni ostatniego roku ilustruje dobrze również duży wzrost dynamiki przychodów, który sięgnął poziomu 61% .

peoples