Warzywne inspiracje Bonduelle

Kolejna nasza realizacja dla marki Bonduelle – portal www.warzywneinspiracje.pl/naparze, uruchomiony w związku z wprowadzeniem na rynek nowych produktów w puszkach „Gotowane na Parze” i „Już przygotowane na parze”.

Bonduelle otwiera nową epokę kulinarną – warzywa już przygotowane „Na parze”, wykorzystując innowacyjną metodę blanszowania, która pozwala zachować idealny smak, chrupkość i jeszcze więcej wartości odżywczych warzyw mrożonych oraz w puszkach.

Przygotowana przez nas strona internetowa, stanowi oś komunikacji na temat nowej linii produktów „Na parze”: warzywa „Gotowane na parze” (puszki) oraz warzywa „Już przygotowane na parze” (mrożone).

„Kampania, która pojawi się na znanych portalach o kulinariach, zdrowiu i urodzie, takich jak durszlak.pl, kafeteria.pl, ugotuj.pl, elle.pl czy kobieta.pl, ma na celu pokazanie jak łatwo i szybko przygotować zdrowe i smaczne potrawy z wykorzystaniem warzyw gotowanych na parze Bonduelle oraz zainspirowanie kobiet do przyrządzania pełnowartościowych, bogatych w składniki odżywcze posiłków przez cały rok” – mówi Anna Telakowiec, dyrektor marketingu Bonduelle Polska i kraje bałtyckie.

Portal stanowić będzie inspirację dla miłośników kulinariów. Wartościowy content dopasowany do grupy docelowej jest głównym atutem portalu. Przy okazji można się też na nim zapoznać z pełną ofertą produktów. Strona dostępna jest w wersji mobilnej i oparta na strukturze typu „one-page” oraz intuicyjnej nawigacji opartej o user-centered design.

Marka podjęła także współpracę z blogerką Aleksandrą Krzyżanowską, autorką bloga 2smaki.pl, która przygotowuje dedykowane przepisy oraz filmy wideo z użyciem produktów Bonduelle.

Warzywne inspiracje_Bonduelle

Warzywne inspiracje_Bonduelle2

Warzywne inspiracje_Bonduelle3

Warzywne inspiracje_Bonduelle4

Warzywne inspiracje_Bonduelle5